Montáž

Klimatizácia

  • realizujeme montáž splitových a multisplitových klimatizáciu do rodinných domov, bytov a administratívnych objektov.
  • realizujeme predprípravu na klimatizáciu v rámci prerábok a výstavby domov a domov.

Cena montáže:

Splitová klimatizácia do 5kW od 250e s DPH pri vzdialenosti do 3m medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou. Za každý ďalší bm účtujeme 20e s DPH.

Splitová klimatizácia nad 5kW od 270e s DPH pri vzdialenosti do 3m medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou. Za každý ďalší bm účtujeme 25e s DPH.

Multisplitová klimatizácia s dvoma vnútornými jednotkami do 5kW od 550e s DPH pri  súčte vzdialeností do 8m medzi  vnútornými a vonkajšou jednotkou.

Multisplitová klimatizácia s troma vnútornými jednotkami do 5kW od 600e s DPH pri  súčte vzdialeností do 11m medzi  vnútornými a vonkajšou jednotkou.

Multisplitová klimatizácia s štyrmi vnútornými jednotkami do 5kW od 750e s DPH pri  súčte vzdialeností do 14m medzi  vnútornými a vonkajšou jednotkou.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

V cene je zahrnuté : cu potrubie, izolácia, komunikačný kábel, lišta, tvarovky k lište, inštalačný a kotviaci materiál, jeden prestup cez stenu, montáž zariadenia s tlakovou skúškou.

V cene nieje zahrnuté : ELI prívod vonkajšej jednotky, konzola pre vonkajšiu jednotku.